jak wypromować bloga

Czerwona sukienka na wielki bal. Najczęściej o niej marzymy, ale kupujemy czarną.

Skoro moda jest tak dla nas ważna, to dodam tutaj swoje trzy grosze. Wyobraźcie sobie przyjęcie. Schody. Tłum obserwujących gości i nagle wchodzi ONA! W czerwonej sukience oczywiście. Wszyscy padli z wrażenia. Która z nas choć raz nie chciała tak wystąpić? Ja co prawda zawsze bałam się, że jak już będę schodziła w tej cudnej sukni, do tego w ślicznych, niebotycznych szpilkach, to zwalę sie z tych schodów i takie to będzie wejście. Ale pomarzyć dobra rzecz. Na deser mała czerwona, na sztywnej halce.
Z przodu i z tyłu! Tył zdecydowanie wymiata.

i z tyłu…

czerwona suknia
Teraz powinnam zgodnie ze sztuką podać, co to za marka i może jeszcze gdzie kupiłam, ale powinnam również sama się w niej sfotografować, a tego robić nie chcę. Na blogach modowych zwykle są wstawiane zdjęcia ich właścicielek. Zwykle też są to pięknie wystylizowane, atrakcyjne dziewczyny, tylko dlaczego wszystkie są tak do siebie podobne? Każda ma taki sam makijaż, podobne ubrania, ciemne okulary, długie włosy i szpilki na nogach, i do tego obowiązkowo jest zadumana. Czy taki jest obecny ideał kobiety?
Oczywiście temat był zamierzony i styl również. Nasze blogi to najczęściej publiczne pamiętniki. Nie ustaję w dążeniu do stworzenia bloga, który sam się zaczepi w wyszukiwarkach. Grzecznie wpisuje słowa kuczowe, wypełniam opisy do SEO, otagowuję, ale póki co, efektów nie widzę. Mam jednak plan.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s